Náš příběh

Náš příběh

Ve FitnessAction je naším hlavním cílem pomoci lidem dosáhnout svého plného potenciálu, bez ohledu na jejich věk, pohlaví a úrovně schopností. Cítíme, že máme povinnost vůči našim členům poskytovat příjemné prostředí, které vítá a zmocňuje každého jednotlivce, aby se stále zdokonaloval a stal se svoji nejlepší verzí.

Naše centrum vzniklo z nápadu mladého příznivce bojových umění Roberta Svědíka a učitele bojových umění Wing Tsun Kung Fu a Latosa Escrima Břetislava Slánského otevřít první školu sebeobrany, která by umožnila studovat bojová umění neomezeně od rána až do večera.

Po více jak půlroce hledání, se naskytla velká šance dostat neuvěřitelné prostory na Praze 4. A nápad o škole bojových umění a sebeobrany se rozšířil o FittnessAction – více než posilovna!

Chtěli jsme být víc než jen škola bojových umění v tělocvičně základní školy nebo posilovna se stroji a dalšími přežitky, kterou navštěvují pouze obrovští borci, zvedající metráky železa.

Během uplynulých let jsme prošli mnoho tradičních klubů fitness v České republice a USA. V těchto klubech jsme byli svědky dobrých, ale bohužel i špatných lekcí, kdy se zdálo, že instruktor nemá o dění hodiny zájem a jeho cílem je pouze hodinu co nejrychleji odcvičit. Cvičení se pak zdálo spíš jako dřina než zábava nebo pocit, že člověk něco dobré pro sebe udělal.

Věděli jsme, že je třeba něco změnit. Dali jsme si za úkol vytvořit zcela nový prostor. Klub vyzařující pohodu, kde se lidé nejen budou bavit, ale budou se i dobře cítit po každém tréninku!

Chtěli jsme, aby byla vaše tělocvična místem, kam se nemůžete dočkat přijít znovu!

Proto jsme se spojili s profesionály a pozvali ke spolupráci Filipa Krusberského.

Filip se sportu a později fittness odvětí věnuje celý život. Díky svým znalostem ze studií na MU a zkušenostem získaným spoluprací s řadou vyhlášených fitness a Wellness center pro FitnessAction vytváří kompletní cvičební plán.

Společně chceme vytvořit komunitu, kde Vás všichni uvítají, jakmile prvně vstoupíte do dveří. Klub, pro který nebudete pouze položkou na seznamu, ale host, kterého si budeme vážit, a který se u nás bude cítit skvěle.

Sníme o vytvoření prostředí, kde se budete bavit pohybem, budete se cítit pohodlně a příjemně a kde po každém tréninku budete nadšeni Vaším vlastním pokrokem.

Toto bude místo, kde budou změny Vašeho životního stylu probíhat přirozeně, protože budete i podporováni komunitou lidí s podobnými cíli ---mnoho cílů, stejná cesta, to je síla naší komunity ve FitnessAction.

Byli jsme rozhodnuti zlepšit kvalitu našich tréninků a cvičení, kdy neustále sledujeme nejaktuálnější, účinné tréninkové metody a trendy.

Materiálním zařízením Vám poskytneme ty nejlepší podmínky pro Váš rozvoj. Díky pečlivému výběru materiálu podlah (více o povrchu TARAFLEX) nebudou Vaše klouby přetěžovány. Cvičení s pomůckami (BOSU, TRX, Aquahit, Gun-ex ...) hojně využívanými v rehabilitaci a funkčním tréninku Vám s pomocí našich instruktorů pomohou zlepšit nejen kondici, ale především vytvoří předpoklad pro fungující tělo. Fitness a cardio od společnosti Technogym je zárukou kvalitního a esteticky čistého požitku z tréninku, který si rádi zopakujete.

Chtěli jsme, abyste měli plán - individuální akční plán, všechny dohady o tom co funguje a nefunguje nechte na nás. My se o Vás postaráme. Využijte našich znalostí a zkušeností takovým způsobem, aby jsme společně dosáhli výsledků, které hledáte!

…A tak se zrodilo FitnessAction!


Základní Hodnoty FitnessAction:

Ve FitnessAction je pro nás velmi důležité, že se řídíme našimi základními hodnotam každý den. Jako společnostmůžeme slíbit, že vždy:

  • Přineseme úsměv a pozitivní přístup.
  • Neustrneme, neustále se budeme učit, zlepšovat a snažit se vyjít vstříc.
  • Překonat očekávání tím, že půjdeme nad rámec tradičních posiloven.
  • Převezmeme zodpovědnost za Vaše výsledky a vyhneme se vymlouvání.
  • Zaměříme se komplexnost tělesného i duševního rozvoje.
  • Budeme dávat pozitivní energii do všeho co děláme.
  • Budeme vždy profesionální.
  • Komunikujeme jasně a efektivně.
  • Vedeme příkladem.
  • Snažíme se být nejlepší, ale zůstaneme pokorní.

 

© Fitness Action. Všechna práva vyhrazena.