Moderní posilovna
Plně vybavená posilovna stroji TechnoGym umožňuje dokonalé procvičení celého těla.
Skupinové lekce
Náš bohatý rozvrh tvoří lekce TRX, BOSU, Funkčního tréninku, Jógy, Pilates, Zumby a další...
Profesionální team
Náš zkušený team trenérů pománá pomoci lidem dosáhnout svého plného potenciálu, bez ohledu na jejich věk, pohlaví a úrovně schopností.
 

FitnessAction Praha

Studio FitnessAction v městské části Praha 4 - Krč je zaměřeno především na lidi, kteří neradi chodí do klasických upocených posiloven plných pouze starého železa a strojů. Vzhledem k postupně měnícímu se myšlení a především pohybovým schopnostem se ve FitnessAction snažíme vytvořit místo, které by odpovídalo současným potřebám populace. Kombinace cvičebních strojů a cardia Technogym a Concept2, spolu se cvičením s vlastní váhou s pomůckami funkčního tréninku vytváří nový rozměr klasických fitness, na které jste byli doposud zvyklí.

Prostory FitnessAction byly projektovány přímo pro účely tréninku a mile Vás překvapí svým krásným a čistým vzhledem. Ve 3 klimatizovaných sálech s přítupem denního světla naleznete fitness zařízení a cardio Technogym, školu sebeobrany a posledním sále, který je vyhrazen pro skupinové lekce máte možnost tréninku s vlastní váhou těla spomůckami TRX, Aquahit, Bosu, GUN-eX atd.

Náš rozvrh tvoří lekce TRX, Funkčního tréninku, Jógy, Zumby, Bodystylingu, Pump ITu. Nezapomínáme ani na naše nejmenší, pro které máme ve spolupráci s Judo Academy cvičení na rozvoj základních pohybových schopností kurzy JUDA. Pro seniory naleznete v rozvrhu lekci (pořádáme ji ve spolupráci se Senior Fitness), při které si nejen příjemně zacvičí, ale i osvěží svou mysl.

V sále bojová umění najdou uplatnění zájmci o box, kurzy sebeobrany Krav Maga, Wing-Tsun.

Kromě lekcí zaměřených na rozvoj vaší fyzické kondice a zdraví můžete pozitivně ovlivnit fungování vlastního těla fyzioterapeutickým cvičením, zrelaxovat na některé z různých druhů masáží nebo položit základ opálené pokožce v našich soláriích.

 

AKCE / NOVINKY

V pondělí 17.5. bohužel neotevíráme

Bohužel i přes oznámení o opětovném spuštění venkovních sportovišť a fitnesscenter jsou podmínky provozu neslučitelná se sportovně hodnotným a ekonomicky přijatelným provozem a NEOTEVÍRÁME.


Airdyne již brzy v FA

Naše cardio nutně potřebovalo rozšířit ... již brzy dorazí Airdyne !

 

 

© Fitness Action. Všechna práva vyhrazena.