Proteiny INKOSPOR 8+2 ZDARMA

Proteiny INKOSPOR 8+2 ZDARMA

Ať už jsou Vaše cvičební cíle spojené se zlepšením kondice, hubnutím po vánočním běsu nebo s tvarováním postavy před letní dovolenou, měli by jste své tréninkové úsilí podpořit kvalitní stravou.

Základem je pestrý jídelníček s vyváženým poměrem kvalitních makronutrientů (sacharidy, bílkoviny a tuky) doplněný o vitaminy a minerály.

Pokud se zaměříme na bílkoviny (proteiny), měli by jste vědět, že :

  • napomáhají stavbě i obnově tkání
  • tvorbě některých hormonů
  • tvorbě erytrocytů (červených krvinek)
  • podporují imunitu

Proteiny tvoří základní stavební strukturu všech buněk a jejich nedostatek negativně ovlivňuje celkový fyzický i psychický vývoj člověka.

Pokud budou ve vašem jídelníčku chybět bílkoviny, budete pravděpodobně pociťovat větší hlad, váš organismus bude oslabený a bude ztrácet svalovou hmotu.

Bílkoviny mají vysokou sytivou schopnost. Pokud se tedy chystáte hubnout, je potřeba si vybírat potraviny s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku. Zároveň je nutné zajistit, aby byl příjem bílkovin rovnoměrně rozvržen do celého dne. Jen tak si udržíme svalovou hmotu a hubnout budeme tukovou.

Jelikož jsou proteiny skutečně nepostradatelnou látkou pro tvorbu svalů mají zásadní význam i pro ty z Vás, kteří se svaží budovat svalovou hmotu. V případě, kdy sportujete a žijete aktivním životem, by neměl váš denní příjem být nižší než 1 gram na kilogram tělesné hmotnosti. U sportovců (atleti, kulturisti nebo vzpěrači) tedy u skupin s potřebou nárůstu svalové hmoty, je doporučeno k získání denního příjmu bílkovin min. 2g/kg tělesné hmotnosti.

Mezi obvyklé v potravě hojně zastoupené zdroje bílkovin patří : vejce, sója, droždí, mléčné výrobky, luštěniny, tuňák, makrela, kuřecí a hovězí maso

Jelikož váš organismu dokáže jednorázově příjmout pouze 30-40g proteinu, k celkovému množství g/kg tělesné hmotnosti si pomůžete proteinovým koncentrátem.

Radu jak se vyznat ve spletité nabídce současného trhu suplementů naleznete na http://www.inkospor.cz/vypocet-kvality-proteinu/

V nabídce našeho baru nyní pořídíte proteiny INKOSPOR v AKČNÍ NABÍDCE 8+2 ZDARMA

© Fitness Action. Všechna práva vyhrazena.